SEP Sesam

Hybrid Backup & Disaster Recovery

SEPAG-OpensourceSummitSEP Sesam to niemiecki producent rozwiązań do backupu, odzyskiwania danych, deduplikacji i przywracania sprawności w razie awarii. Rozwiązania są przeznaczone dla przedsiębiorstw o rozproszonej, mieszanej infrastrukturze, w której często koegzystują systemy Windows, Linux czy MacOS. Oferta będzie szczególnie interesująca dla firm chcących dodatkowo backupować otwarte systemy i bazy danych, rozwiązania pracy grupowej, czy środowiska wirtualne. Graf po lewej prezentuje otwartość i pokrycie produktów SEP sesam, każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt: sep@veracomp.pl

Firma SEP sesam od początku była skoncentrowana na tworzeniu rozwiązań do wykonywania kopii zapasowych systemów Linux/Unix/OpenSource. Obecnie rozwiązanie jest zgodne z większością popularnych systemów operacyjnych, platform wirtualizacyjnych, aplikacji, baz danych i technologii przechowywania danych. Odzyskiwanie danych jest bardzo szybkie i proste do wdrożenia.

Dużym atutem jest fakt, iż rozwój oprogramowania SEP i wsparcie techniczne są realizowane w Niemczech, przez lokalny zespół developerów i konsultantów. Dzięki temu klienci końcowi i partnerzy mogą liczyć na wysoką jakość samych produktów jak i szybkie uzyskiwanej pomocy.

„Wprowadzenie SEP sesam do oferty VOL uzupełnia i rozszerza portfolio produktów przeznaczonych do backupu i odzyskiwania danych. Oferowane przez SEP sesam rozwiązania sprawdzą się zarówno u dużych klientów posiadających złożone i mieszane środowiska, jak również klientów małych i średnich”

Zachęcamy do przetestowania rozwiązań SEP sesam. Wersje trial można pobrać ze strony producenta, w dziale Download.

Polecamy również stronę SEP WIKI.

Pobierz materiały prezentujące możliwości SEP Sesam